Zakończenie projektu ADAPTCITY

Zakończenie projektu ADAPTCITY

W dniu 30 czerwca 2019 roku projektu LIFE_ADAPTCITY_PL zakończył się. W związku z zakończeniem projektu strona www.adaptcity.pl pozostaje do Państwa dyspozycji jako archiwum materiałów z projektu.

Aktualne informacje o adaptacji do zmian klimatu zespół Fundacji Instytut na rzecz Ekorozwoju – lidera projektu, będzie umieszczał na stronie www.chronmyklimat.pl. Techniczne strona i domena www.adaptcity.pl zostaje z dniem 1 lipca 2019 przekazana do zarządzania Urzędowi Miasta Warszawy.

Projekt LIFE_ADAPTCITY_PL rozpoczął się 1 lipca 2014 roku. Przez 5 lat w projekcie zrealizowano plan działań, którego zwieńczeniem jest przygotowanie Strategii Adaptacji do zmian klimatu m.st. Warszawy do roku 2030 z perspektywą do roku 2050.

Pozostałe produkty zrealizowanych działań to [wszystkie dostępne są także w dziale strony >>DO POBRANIA]:

Ponadto na stronie można się także zapoznać z prezentacjami z cyklu konferencji pt. „Klimatyczne Fora Metropolitalne”, który toczył się z latach 2017-2018. [>>ZOBACZ]

Projekt LIFE_ADAPTCITY_PL był dofinansowany ze środków instrumentu finansowego LIFE+ Komisji Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Projekt zrealizowało konsorcjum w składzie: Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju, Miasto Stołeczne Warszawa, Unia Metropolii Polskich, Verband Region Stuttgart.

Spodobał Ci się tekst, poleć go znajomym:

Dodaj komentarz